Uzvaras prieki un zaudējuma sāpe - Viesītes posms!

28.08.2012.

Kārtējais piedzīvojumu sacensību Līdzsvars posms noritēja Viesītē. Pateicoties Viesītes vidusskolas direktora Andra Baldunčika gādīgajai rokai, tikām pie svaigi krāsotām telpām un gardas maltītes. Bet par visu pēc kārtas...

Rudens jau smaržoja gaisā, bet bija vasarīgi silts, kad piedzīvojumu sacensību Līdzsvars dalībnieki smaidoši devās distancē. Šoreiz dalībniekus sagaidīja, kilometru ziņā, garš velo posms, pamestas mājas un muiža, Biržu karjers, kā arī "bērnudārza" cienīgs uzdevums. Liels uzsvars šajā posmā bija likts uz komandas sadarbību un dalīšanos, kur komandām nācās pielietot dažādu stratēģiju un paņēmienus, kā arī, kopējā rezultāta iegūšanai, lielu lomu nācās veikt tā saucamajam komandas "trešajam" dalībniekam.

Sporta klasē savu uzkrāto pieredzi piedzīvojumu mačos lieliski nodemonstrēja komanda SK 24 stundas (Dace, Jānis un Pēteris), kuri vairāk kā par 50minūtēm apsteidza igauņu komandu Medisoft/seiklusporr (Kaido, Kaili, Aigar), kura tikai pateicoties Madmen (Guna, Jānis, Atis) komandas 15 minūšu sodam, tika pie otrās vietas.

Tautas klasē no cīņas par uzvaru, naglas dēļ, nācās izstāties komandai LMP. Diezgan pārliecinoši par uzvaru cīnījās puišu komanda Fizio, kaut arī puiši finiša līniju šķērsoja pirmie, taču viens nelaimīgais kontrolpunkts neļāva svinēt uzvaru kopvērtējumā. Kārtējo reizi apliecinot kurš mežā galvenais,  uzvarēja komanda Mežā galvenais, aiz sevis atstājot Fizio, kuri pirmie vīru konkurencē. Komanda Brāziens  cītīgi "kodās" ar komandu Fizio, un beigās izcīnija godpilno otro vietu vīru komkurencē, trešie - Baltsport.lv. Jauktajām komandām otro vietu, ar Andas "gandrīz lauzto" kāju un slapjajām drēbēm, ieguva  komanda EkoSolis, bet šoreiz trešie, bet ne mazāk cienījamie, komanda .

Vienīgā klase, kur visiem ir pirmā vieta ir ģimenes klase. Šai klasei uzsvars tiek likts uz saturīgi pavadītu brīvdienu kopā ar ģimeni, jo kādam tā ir pirmā reize, kādam jau rodas cīņas spars apsteigt tos - Karti zobos vai tom-son, katram savs, bet kopā jautri. Un par katru bērnu uzvaru un azarta dzirksti ir liels prieks ne tikai vecākiem, bet arī mums - organizātoriem.

Viesītes posms ar dažādu emociju gammu aizvadīts! Uzvarētāji noskaidroti un balvas sadalītas!

Paldies atbalstītājiem Laimai, Gutta un Everest, High5, OS Veikals un Mollers, kā arī SIA LMP. Paldies pavārītēm par gardo maltīti. Paldies visiem dalībniekiem, Jūs esat lieliski!

 

Tiekamies sezonas noslēguma posmā Raiskumā,  jo Vidzemei piestāv rudens!

 

Jūsu Līdzsvars!

Atstāt savu komentāru