Trīs lietas - labas lietas!

26.03.2013.

Trešā sezona, trīs klases, trīs gadalaiki. Piedzīvojumu sacensību Līdzsvars trešā sezona ir klāt!

Mūsu vērtības arī šogad ir nemainīgas – piedzīvojums ķermenim un prātam.

Pieteikšanās Nītaures posmam jau atvērta!

 

Tāpat kā iepriekšējos gadus, arī šogad Jūs varēsiet izmēģināt savus spēkus trīs klasēs. Sporta klasē gaidām visus  izaicinājumus alkstošos,  kuriem distancē īsajos posmos būs jāpavada 8 stundas, bet garajos/nakts – vismaz 16 stundas. Tautas klasē priecāsimies redzēt  ikvienu aktīvu un azartisku piedzīvojumu sacensību cienītāju, kas dabas skaistumu un sporta azartu īsajos posmos baudīs  5 stundas, bet garos – 10 stundas.  Savukārt nemainīgi pozitīvie Līdzsvara  ģimenes klase dalībnieki visos posmos pavadīs aptuveni  2 - 3 stundas,  saturīgi un ar sporta piegaršu baudot brīvdienas. 

 

Sacensību posmus esat sadalījuši trijos gadalaikos – pavasaris, vasara un rudens.  Pirmie pārbaudījumi Līdzsvars dalībniekus gaidīs 11.maijā, Nitaurē, kur ievziedu laikā izbaudīsim šīs puses neskartos pat mežonīgos mežu, purvus un paugurus. 

 

Vasarā, kā jau gada pilnbriedā, būs garie/nakts posmi. Gada īsāko nakti  - 22.jūniju – pavadīsim Kurzemē. Saldū mūs ciemos gaidīs šīs puses sporta gara uzturētājs un vienkārši jauks cilvēks Oskars Zērnis. Oskaram Līdzsvars sacensību posma izveidošana būs jauns izaicinājums, savukārt mums pārējiem – apvidus iepazīšana no cita , vietējā, skatu punkta.

 

Vasarai griežoties uz otru pusi, esam sarūpējuši pārbaudījumu paši sev - 3.augusts Carnikava. Vieta, kur viss liekas tik pazīstams - kartes izskrietas un jūras krasts izstaigāts. Kopīgi centīsimies atrast nezināmo un neparasto jau sen zināmajā un parādīt Carnikavu kā piedzīvojumiem un pārbaudījumiem bagātu vietu., Uzturot Līdzsvars tradīciju, rudeni mēs svinēsim Vidzemē. Šoreiz aicināsim Jūs uz Straupi, kur līdzenumi mijas ar Gaujas un Braslas ielejām.

 

Mūsu vērtības arī šogad paliks nemainīgas – piedzīvojums ķermenim un prātam. Jūs sagaidīs āķīgi uzdevumi, komandas stratēģijas un, protams, sportiskais azarts. Visa svarīgākā informācija apkopota nolikumā un pirms katra posma tiks publicēta mūsu mājas lapā , kā arī  nosūtīta uz kapteiņu e-pastu.

 

Domājam pozitīvi, trenējamies un tiekamies Līdzsvarā!

1 komentārs:
  • Riepu dzinēji
    27.03.2013 11:16

    Iedvesmojoši!

Atstāt savu komentāru