Straupe jau klāt!

02.10.2013.

Trešās sezonas noslēguma posms notiks jau šo svētdien Straupē. Sacensību centrs un dušas būs Straupes sporta centrā, bet pusdienas un svinīgā daļa, turpat rokas stiepiena attālumā, Straupes pamatskolā.

 Reģistrācija atvēta jau 8.30. Kapteiņu sanāksmes pusstundu pirms katras klases starta.Visi starta laiki atbildīs nolikumā minētajiem, tas ir, sporta klase kā pirmā dosies distancē pulksten 10.00, tautas klase – 12.00, bet ģimenes klase – 13.00. Atšķirībā no nolikuma, sporta klasei tiek samazināts kontrollaiks par vienu stundu. Tātad visām klasēm kontrollaiks 19.00, jo rudens tumsā mežā nebūs diez ko omulīgi.

Braslas upe būs jāšķērso vairākas reizes, bet nav plānots, ka būs jāslapinās kājas. Velo posmos ceļi labi braucami, bet rudens lietavas ātrumu mazliet samazinājušas. Komandām, izņemot ģimenes klasi, būs jādalās. Starpfiniši ir izvietoti ļoti skaistās un draudzīgu saimnieku ierādītās vietās, tāpēc cienīsim viņu īpašumus un nepārvietosimies pa puķu dobēm. Šoreiz Jūs sagaidīs arī virvju uzdevums, un kāds speciālais uzdevums, kas piedzīvojumu sacensībās nav bijis.

No lietām iesakām – sacensību numurus, labu rakstāmo, lineālu un, ja komanda dalīsies, tad katram kompasu.

Neaizmirstat komandas biedrus, riteņus, ķiveres un labu garastāvokli, jo noslēgumā balvas un kliņģeris. Ja kādam ir jaukas bildes vai filmiņas par piedzīvojumiem Līdzsvars sacensībās paņemiet līdzi.

 

Tiekamies! 

 

1 komentārs:
  • A
    02.10.2013 07:24

    Šo svētdien taču nevis sestdien, vai ne?

Atstāt savu komentāru