Šogad Līdzsvars Priekuļos!

31.07.2014.

Vai Jūsu ķermenis un prāts nav izsalcis pēc piedzīvojumiem? Piedzīvojumiem „Līdzsvars” garā? Mēs noteikti esam noilgojušies pēc satikšanās ar jums - pēc jūsu pirmstarta neziņas, distances mulsuma, uzvaras gavilēm un klusas burkšķēšanas..... 

Esam priecīgi jūs aicināt uz šī gada Līdzsvars piedzīvojumu 13.septembrī, Priekuļos.

Vidzemes pauguri un meži mūsu dalībniekus vienmēr ir laipni uzņēmuši rudenī. Ceram, ka arī šoreiz Vidzeme jau krāsosies rudenīgās krāsās un iepriecēs ar atvasaru.

Sporta klase piedzīvojumos metīsies jau pēcpusdienā, izbaudot nakts stundas un finišu sagaidot no rīta. Savukārt Tautas klase finišēs īsi pirms pusnakts, paspējot sajust tumsas burvību. Arī šoreiz gaidīsim ģimenes. Apsolām, ka piedzīvojumi netrūks gan lieliem, gan maziem!

Šoreiz sacesnībām mazliet mainīts formāts. Visas komandas varēs izbaudīt atvēlēto kontrollaiku – uzvarētājs tiks noskaidrots ņemot vērā distancē savākto punktu skaitu, jo sacensību sportiskais azarts lielā mērā balstīsies uz rogaininga principu. Neizpaliks arī āķīgi uzdevumi, komandu stratēģija un kontrolpunkti ar adrenalīna devu.

Ar 1.augustu sākas lētāka pieteikšanās. Pulcini draugus un cīņu biedrus, uzpucē sacensību formu, nospodrini ričuku...un tiekamies Priekuļos! Ik pa brīdim neaizmirsti ieskatīties mūsu lapā, lai uzzinātu jaunumus!

3 komentāri:
 • Dalībnieks
  01.08.2014 11:00

  Patīkama ziņa!

 • Jānis
  01.08.2014 13:39

  Super!

 • Pepija
  25.08.2014 21:36

  esmu starā! :)

Atstāt savu komentāru