Sezonas pēdējais posms Raiskumā.

08.10.2012.
Ar rekordlielu skaitu komandu aizvadīts pēdējais šīs sezonas Līdzsvars posms Raiskumā. Lietainais un vējainais laiks nebija nobiedējis nevienu iepriekš pieteikto komandu, arī pašus mazākos piedzīvojuma meklētājusģimenes klasē.
 
Sestdienas rītā visus Līdzsvars dalībniekus laipni uzņēma Raiskuma speciālā internātskola. Lieli un mazi sportisti bija ieradušies no Latvijas malu malām, lai baudītu sportisku rudeni Vidzemē. Šoreiz laika apstākļi nelutināja, un jau iepriekšējo dienu lietavas bija padarījušas ceļus grūti braucamus un mežu brienamu.
Distances sākums bija saplānots visām klasēm gandrīz vienāds, un tāpēc jo liels ir mūsu gandarījums par ģimenes klases dalībniekiem, kuri ar šo grūto distanci tika galā godam. Katras ģimenes finišs bija aplausu vērts, apliecinot, ka Latvijas ģimenēs ir spēks!
Raiskuma posma distance bija saplānota tā, lai komandām distancē būtu iespēja sadarboties un dalīties, pielietot stratēģijas un parādīt savu mentālo spēku. Šoreiz lieliski varēja demonstrēt arī sezonas laikāuzkrāto izturību, jo Raiskuma un Cēsu apvidus ir pauguriem bagāts un fiziski smags.
Sporta klasei distances sākumā vadību uzņēmās komanda SK 24 stundas, kaut jau pirms šī posma tā bija stabilā vadībā kopvērtējumā. Līdera pozīcijas izdevās noturēt arī šoreiz, kārtējo reiz apliecinot, ka ne distances sarežģītība, ne laika apstākļi Jāņa, Raimonda un Lāsmas sniegumu neietekmē. Finišā - SK 24 stundas pelnīta uzvara posmā un arī kopvērtējumā. Otrie finiša līniju šķērsoja Studijabambino.lv ar Kasparu, Jāni un sirsnīgo Sanitu, kura speciāli uz Līdzsvars sacensībām brauc no savas mītnes vietas Šveicē. Trešie -vīru komanda Tumšie meži (Kaspars, Harijs, Jānis). Mix komandu trijniekā iekļuva Raid.lv (Normunds, Gatis un Dace), bet vīriem otro un trešo vietu sadalīja mūsu ciemiņi no Igaunija - Medisoft Adventure Team un Seiklusporr.
Tautas klasē cīņa bija spraiga līdz pat pēdējam kāju posmam, jo visas komandas SF3 bija gandrīz reizē. Šoreiz veiksme bija uzgriezusi muguru sezonas līderiem- gan komandai SIA LMP (tehniska ķibele), gan Mežā galvenais (neuzmanības kļūda). To lieliski izdevās izmantot vīru komandai Migla ar Mārtiņu Līsmani priekšgalā, iegūstot posmā pirmo vietu. Kā otrie finišu sasniedz mix komanda Brāziens, kura no vīru komandas ar veiksmes atslēdziņu- Mariju-bija pārtapuši par jaukto komandu. Trešie- viena no neatlaidīgākajām Līdzsvars komandām - ( Pēteris, Ieva un Sandis). Vīriem trijniekā vēl iespraucās komanda Fizio un Baltsport.lv, bet mix - komanda SIA LMP. Ļoti tuvu godalgām bija vienmēr pozitīvā komanda Pašiem prieks. Ceram, ka prieku par paveikto šajā posmā un arī visā sezonā ieguva visi Līdzsvars dalībnieki!
Sakām lielu paldies mūsu atbalstītājiem - Laimai, Gutta un Everest, High5, OS Veikals un Mollers, kā arī SIA LMP, kas palīdzēja Līdzsvars sacensībām notikt.
Pēc šīs sezonas mēs vēlreiz pārliecinājāmies, cik Jūs visi esat lieliski - gan lielie, gan mazie, gan labu vārdu teicēji, gan kritizētāji - un mums atkal kopā izdevās! Paldies!
 
Jūsu Līdzsvars.

 

4 komentāri:
 • Čiekurs (no Mežā galvenais)
  09.10.2012 12:57

  Paldies organizatoriem, par visnotaļ aizraujošo sezonu un dažādajiem pārbaudījumiem. Novēlu saglabāt koncepciju par to, ka katrā no posmiem tiek likts uzsvars uz citu disciplīnu (lūgums to neattiecināt uz virvēm). Kā arī balsoju par to, ka pēdējais posms bija visu laiku labākais.

  Cieņā,
  Čiekurs

 • Cepumiņš
  10.10.2012 08:24

  Šitas pasākums ir tik lielisks, ka pat hroniskā pēdējā vieta nebiedē. Nākamgad brauksim atkal. Pēc 10 gadu piedalīšanās ceram par garantēto pēdējo vietu arī saņemt šķīvīti. Kā kolēģe izteicās - kaut vai ar robiņu malā )) . Jūs esat malači. Smieklīgu jums ziemiņu.

 • L.
  16.10.2012 09:58

  Vai video no Raiskuma posma būs?

 • Ilze
  16.10.2012 10:20

  Būs, būs, šovakar publiskosim :)

Atstāt savu komentāru