Saldus posms tiek atcelts.

28.05.2013.

   Gandrīz visas lietas, kas ir mums apkārt, ir līdzsvarā. Vasara un ziema, veiksme un nelaime, prieks un sāpe. Veidojot piedzīvojumu mačus Līdzsvars, ir vēlme ik visur atrast saskaņu. Sacensību apvidus, distanču plānojums, uzdevumi, ik viena kontrolpunkta vieta ir pārdomāta, lai dalībniekiem būtu piedzīvojums gan ķermenim, gan prātam, lai būtu līdzsvars .  

 

Nītaures posms parādīja, ka Līdzsvaram ir vieta gan mūsu dzīvēs, gan sportiskajās aktivitātēs. Tāpēc jo smagāk mums ir pavēstīt, ka dažādu apstākļu ietekmē esam pieņēmuši lēmumu atcelt nākamo posmu, kura norise tika plānota Saldū. Līdzsvars vārdā atvainojos visiem Līdzsvars dalībniekiem, kas bija plānojuši vasaras saulgriežus pavadīt kopā ar mums.

 

Neskatoties uz plānu maiņu, mums joprojām  ir apņemšanās izveidot interesantas rudens sacensības gan Carnikavā, gan Straupē.

 

Ja kādam no jums ir interese un aicinājums piedalīties Līdzsvars veidošanā – plānot distances, meklēt interesantus apvidus un vietas, domāt uzdevumus vai veikt citus organizatoriskus darbus – laipni lūgti! Būsim priecīgi par atbalstu!

 

Uz satikšanos!

 

Juris Dzenītis

Piedzīvojumu sacensības Līdzsvars

30 komentāri:
 • Arnis
  28.05.2013 10:01

  Ļoti žēl.....par palīdzību un piedalīšanos vai tās divas lietas ir savienojamas?

 • Anatolijs
  28.05.2013 10:23

  Tiešām ļoooti žēl. Varbūt ja lieta ir iekš finansēm varbūt var palielināt dalības maksu, jo Līdzsvars ir viens no lētākajiem un interesantākajiem pasākumiem. Lai veicas nākošo posmu veidošanā.

 • Uldis (PP)
  28.05.2013 10:44

  Šī rīta skumjākā ziņa.

 • Iļja
  28.05.2013 10:44

  Nakts posmi baigi sit no ritma. Labāk visus posmus pa dienu taisīt!

 • Schmitz
  28.05.2013 11:22

  Žēl. Ko lai vēl citu saka :(

 • Lāsma
  28.05.2013 13:02

  :(((

  Šo posmu laikam visvairāk biju gaidījusi - pavadīt trasē šo īso, gaišo pirmsjāņu nakti.

 • Uldis /Gandrs/
  28.05.2013 13:56

  Mums arī žēl.
  Vai par iemeslu varētu būt tas, ka vēl nebija neviena pieteikuma?

  Šķiet jau, ka Jāņu tuvums varētu kādu atbaidīt, bet nu mēs arī visu atliekam uz pēdējo un līdz trešdienai jau būtu pieteikušies (nez gan, cik vēl tādu būtu bijis).

  Lai vai kā - gaidām ziņas par nākamajiem posmiem.

  Pie reizes interesē, kas notiek ar kopvērtējumu. Vai tagad tas būs no 2iem posmiem (ja pārējie vēl notiks) vai trīs no trīs?

 • Ilze B.
  28.05.2013 15:04

  Žēl, jo posms likās tieši ideāls - īsākā nakts + vieta. Saldū sacensības, šķiet nav bijušas (vai arī ļoooti sen), un tā kā tā ir dzimtā puse, tad jo īpaši gaidīju :(

 • Donāta
  28.05.2013 16:01

  Mēs ar šo posmu ļoti, ļoti gaidījām, jo paši esam ar no Saldus novada, un būtu bijis interesanti izbraukt un izstaigāt to, žēl gan :(

 • cita Ilze B
  28.05.2013 16:43

  pilnīgi pievienojos Ilzei B un citiem - liela vilšanās. vienas no gada gaidītākajām sacensībām ar īpašo bonusu īso, gaišo nakti, pie tam dzimtajā pusē, iet secen :(.

  tā vien liekas, ka tauta pavilktos uz kādu neformālu piedzīvojumu pārgājienu Līdzsvara vietā? tač to ar kādam jāorganizē, tak varētu :)

 • Aiva
  28.05.2013 21:06

  Jā, mēs arī gaidījām un plānojām. Žēl.

 • Zigis
  28.05.2013 22:02

  Atstājiet vismaz Ģimenes klasi!:)

 • Maris B
  29.05.2013 00:21

  Esmu gatavs palīdzēt, ja vajadzīga palīdzība!

 • Gatis
  29.05.2013 00:33

  Ja nemaldos, tad pieteikšanās nemaz vēl nebija atklāta, jo vismaz uzreiz pēc Nītaures pietekties vēl nevarēja. Jebkurā gadijumā ļoti žēl, jo Jāņu pasākums jau bija pieskaņots Līdzsvaram, bet paldies par laicīgo painformēšanu :(

 • Guna (Madmen)
  29.05.2013 01:56

  Labvakar, mīļie Līdzsvara draugi!
  Rakstu savas komandas vārdā. Mums Līdzsvars ir kļuvis nu jau par īpašu dzīves sastāvdaļu, kam tiek atvēlēts laiks un vieta mūsu ar viskautko piepildītajā ikdienā. Un tas ir vienkārši tāpēc, ka šajās sacensībās kā nekur citur maģiski sakombinējas tā īpašā recepte, ko grūti pat noformulēt, bet kas ļoti uzrunā mūs, tur ir gan emocijas, cilvēki, personīga pieeja, gan izaicinājums, gan prieks par jaunatklātām vietām un mūsu skaisto Latvijas dabu. Tieši Saldus posms arī mums tika īpaši gaidīts, jo arī esam novadnieki, kas turklāt Jāņus vienmēr svin tieši Saldū ! Tā bija forša vārda dienas dāvana :). Nemaz nerunājot par to, ka neskatoties uz to, ka Saldus ir bagāts ar ilggadējām orientēšanās sporta tradīcijām, tur nekad nav noticis neviens piedzīvojumu mačs. Tā visa dēļ ir dikti skumji un patiesībā, ilgāk par to domājot, negribas samierināties ar pierasto "žēl, ka tā..." Gribas kaut ko darīt lietas labā! Vēl jo vairāk tāpēc, ka tieši Līdzsvars mums, ofisā sēdētājiem, stresainajiem, cilvēkiem parastajiem, kāds domāju ir vidējais dalībnieks, tieši Līdzsvars un tā organizatori, mums māca , katrā reizē, posmu no posma, nepadoties grūtību priekšā, pieiet situācijām radoši, meklēt izejas un risinājumus, pārvarēt šķēršļus un galu galā, izcīnīt cīņu pašam pirmām kārtām jau ar sevi, un uzvarēt tajā! Katrs no mums, kas ir piedalījies kaut vienā no posmiem, zina kāds ir gandarījums pēc tam! lai kā arī ir gājis, vai negājis. Neviens nav solījis, ka būs viegli. Bet izdarīt var ļoti daudz, tikai jāgrib. Tā vien šķiet, ka pašai Līdzsvara komandai tieši šobrīd ir nepieciešams tieši šāds pats pamudinājums no mums, jūsu uzticamajiem dalībniekiem.... Jo jums taču jārāda mums piemērs! Nevajag nolaist rokas un padoties. Paskaties, Juri, ko cilvēki raksta. Jums tic. Tas nav maz!
  Protams, būs vajadzīga praktiska, ļoti konkrēta palīdzība. Daži jau ir pateikuši, ka ir gatavi palīdzēt. Domāju, šeit noteikti ir cilvēki, kas, ja ne paši, tad zina kādu, kam būtu laiks, idejas vai kas cits, kas var noderēt, un operatīvi pieslēgties. Juris vislabāk varēs pateikt, kāda veida palīdzība nepieciešama. Ir palikušas 4 nedēļas. Tas nav nekas neizdarāms. Līdzsvaram Saldū būt!

  Kas atbalsta šo uzsaukumu, atstājiet lūdzu komentāru, jo varbūt būtu noderīgi organizatoriem saprast, cik būtu komandu katrā klasē, ja Saldus posms būtu. Un viņš būs!:)

  Ļoti gari sanāca, piedodiet.. Bet iedvesmai vēl viens citāts, no 2012.gada sezonas Raiskuma video saundtreka , speciāli Tev, Juri! ....
  "Tu dari to, kas Tev vislabāk padodas un sanāk, un nebaidies kļūdīties, jo tev ir mērķis, ko vajag panākt. Tu nepazudīsi nekad, ja mīli to, ko dari , tev jātic sev vairāk nekā iedomāties vari!"

 • Guna (Madmen)
  29.05.2013 02:24

  Starp citu, par finansiālo pusi. Anatolijs jau mazliet par to iekomentēja. Kaut arī finanses kā saprotu, nav tiešā veidā iemesls, kàpēc Saldus posms atceļas, bet drīzāk laika un palīgu trūkums pie organizēšanas, bet zinot Juri un viņa ģimeni, ar kādu pašatdevi un entuziasmu viņi sevi iegulda visā šajā, un arī to, ka šis pilnīgi noteikti nav komercprojekts, jo bez sponsoriem, kas dod reālu naudu, tas tāds nevar būt, tad varbūt es esmu gatava kļūt par pirmo klientu, kurš pats uzprasās, lai viņam paceļ cenu:)
  Varbūt ir vērts uzrīkot aptauju, cik cilvēki ir gatavi maksāt - kāda būtu godīga samaksa par visu šo pakalpojumu? Jo serviss, manuprāt, tiek nodrošināts ļoti labs, nemaz nerunājot par emocijām. Un kā vēsta mārketinga patiesība, lielākajai daļai mūsu pirkumu lēmuma pamatā 85% ir emocijas un tikai pārējais ir racionāli apsvērumi, tai skaitā cena:)
  Bet, ja nopietni, Iespējams, es neesmu vienīgā, kas būtu gatava par Piedzīvojumu ķermenim un prātam maksāt, nezinu, 10 Ls vairāk. Un, ja parēķina to, piemēram uz 50 komandām, tie tomēr ir 500 Ls klāt, kas varbūt var palīdzēt kaut vai atrast un samaksāt labu pieredzējušu distanču plānotāju, lai Jurim nav viss vienam jādara, vai citus izdevumus nosegt.

  Kā domā citi?

 • Anatolijs (Pašiem prieks)
  29.05.2013 07:26

  Mēs ari ar komandu esam ar mieru maksāt vairāk, jo kā jau minēju ir citas līdzīgas sacensības kur par daudz lielāku naudu iegūsti gan mazāk prieka gan emociju. Man darbs ir saistīts ar drukāšanas tehniku, tāpēc es varu izkartot krāsaino drukāšanu ja ne pa velti tad par simbolisku samaksu, tikai mums nav iespējams ielaminēt tā kā vajag sacensībām.

 • Ilze B.
  29.05.2013 10:42

  Guna ļoti precīzi aprakstījusi situāciju & noskaņojumu - pilnībā pievienojos.
  Un pievienojos pulciņam, kuri 'uzprasās' uz cenas celšanu, ja tas nepieciešams :)

  Būtu labi, ja Juris padotu ziņu, kāda veida atbalsts nepieciešams.

  Jo izskatās, ka piedzīvojumus mīlošā tauta ir gatava uz 'neformāla' alternatīva pasākuma saštukošanu & organizēšanu, tad kāpēc tas lai tas tomēr nebūtu 'oficiāls' Līdzsvara Saldus posms :)

 • Elīna
  29.05.2013 11:26

  Pievienojos Gunai un Ilzei B.

 • Lāsma (24 stundas)
  29.05.2013 11:37

  +++ Gunai

 • Ilmārs(Sadale)
  29.05.2013 14:51

  Piekrītu Gunai un esam gatavi lielākai dalības maksai ,lai piedzīvojums prātam un ķermenim Saldū tomēr būtu !!!

 • Arnis
  30.05.2013 10:40

  TACP pilnībā piekrīt Gunas domu izklāstam:)

  Varbūt tiešām vēl nav par vēlu?

 • Donāta (Graudiņi)
  30.05.2013 12:00

  Arī mūsu komanda ir ar mieru maksāt lielāku dalības maksu, jo ļoti, ļoti bribas, lai Saldus posms tomēr notiktu!!!

 • Gatis (Kailie Bebri, Fizio)
  31.05.2013 15:50

  Arī no šo komandu puses Līdzsvaram vislielākais atbalsts!

 • Gatis (Kailie Bebri, Fizio)
  31.05.2013 15:51

  ...ar to es gribēju teikt, ka piekrītam visam šeit rakstītajam :)

 • PROFIŅI
  03.06.2013 10:37

  Laba diena,
  Paaugstināta dalības maksa nebūtu problēma. Tas jau būtu tikai normāli, ja organizatori varētu noalgot papildus darbiniekus distanču veidošanai un vēl kaut ko nopelnītu par savu darbu un zināšanām, jo šīs piedzīvojumu sacensības ir tiešām viens no lieliskākajiem brīvā laika pavadīšanas veidiem vasarā. Ceru, ka viss izdosies.

 • L. - citai Ilzei B. un pārējiem
  03.06.2013 11:20

  Cik doma par alternatīvu pārgājienu (vai velobraucienu, vai jebko tamlīdzīgu) varētu būt nopietna, un vai būtu interesenti? Pati doma ir laba, un cik saprotams, laiku ziņā Līdzsvara tauta ir pieskaņojusies Jāņiem.

 • Andris Vecvagars
  04.06.2013 10:50

  Gribas sapurināt Līdzsvara orgkomiteju !!! Ja vajag palīdzēt, kāda runa! Nedrīkst nokārt degunus, tauta pieprasa adrenalīnu!
  p.s. Dēļ veselības nācās izlaist gandrīz sezonu, un tagad, kad esmu gatavs stratēt...
  Juri, davai aiziet !!!

 • Uldis /Gandrs/
  04.06.2013 16:27

  Žēl, ka Juris pats neko nesaka, tādēļ sanāk tāda klačošanās un baumošana.
  Tad es teikšu, ko es esmu dzirdējis - Juris gatavojās Jukolas startam un potenciālais trases licējs esot 'uzmetis', kā rezultātā to visu saorganizēt vairs nebija īsti iespējams.
  Bet nu tas ir tas, ko es no kaut kā esmu dzirdējis.. ne oficiāli ne kā.
  Lai vai kā - pieņemu, ka nav runa par to, vai Jurim jāsaņemas vai to, ka kāds ir gatavs maksāt vairāk (un kāds nav, piemēram, es).

  Kā jau teikts pašā rakstā - apstākļu sakritība. Pieņemu, ka tālāk viss būs kā ierasts un paredzēts, bet Jāņu plānus pašiem vien būs jārisina.

 • Juris (Līdzsvars)
  05.06.2013 00:09

  Liels Jums visiem paldies par atbalstu, idejām un atsaucību palīdzēt! No vienas puses ir prieks, ka vairākiem no dalībniekiem Līdzsvars ir kļuvis par nozīmīgu dzīves sastāvdaļu un Jūs esiet gatavi aktīvi iesaistīties, lai mači notiktu. No otras - tā ir papildus atbildība un tāpēc jo grūtāk ir atzīt, ja kāds posms ir jāatceļ.

  Apkopojot ieteikumus un šī brīža iespējas, organizēsim "neformālu piedzīvojumu pārgājienu". Neskatoties uz to, ka tas nebūs Līdzsvars mačs atbilstoši nolikumam un formātam, ceru, ka izdosies izveidot interesantu nakts pārgājienu Saldus apkārtnē. Tāpat kā Ziemas posmā, rezultāti netiks skaitīti Līdzsvars 2013 kopvērtējumā.

  Vairāk informācijas par Saldus neformālo pārgājienu nosūtīsim līdz šīs nedēļas beigām.

Atstāt savu komentāru