Sacensību klases, to raksturojums.

17.03.2011.

Nedaudz raksturosim katru no sacensību klasēm. Cerams, tas palīdzēs pieņemt lēmumu, kurā piedalīties.

Tautas klase – laba draugu kompānija, kas vēlas nedaudz izkustēties un saturīgi pavadīt laiku pie dabas. Mazliet izaicināt sevi un iepazīt līdz šim nezināmo.

Klase kur fiziskā sagatavotība nav noteicošā, galvenais ir gribasspēks. Tie, kam prieku sagādā jau process - izvilkt no šķūnīša riteni un no kedām notraust putekļus. Iesācēji, atsācēji un vienkārši dabas mīļotāji.

 

Sporta klase – cilvēki ar piedzīvojumu sacensību rūdījumu. Tāpat tie, kas jūtas par sevi pārliecināti, kas ar fiziskām aktivitātēm nodarbojas vairāk kā 1x nedēļā, kas regulāri brauc ar riteni, skrien, orientējas, kam virves nav svešvārds un piedzīvojumu gars mājo dvēselē. Sporta klases distances atšķirība no tautas klases nebūs tikai kilometru vai stundu izteiksmē. Tājā tiks ietverti sarežģītāki uzdevumi. Lielāka nozīme būs komandas stratēģijai un sadarbībai. Vairāki kontrolpunkti būs īpaši interesantās vietās, grūtāk atrodami vai sasniedzami.

 

Bez klasiskās tautas un sporta klases, ir izveidota arī Ģimenes klase. Šīs klases distance ir plānota, lai tajā būtu interesanti gan pieaugušiem, gan bērniem, jo noteicošais nebūs spēks un ātrums, bet gan atjautība un izveicība. Ģimenes klases distance būs pa spēkam jebkuram iesācējam vai bērnam un būs kā laba iepazīšanās ar piedzīvojumu sacensībām. Tas, ka šī ir Ģimenes klase, nenozīmē, ka tajā drīkst piedalīties tikai ģimene tās tradicionālajā izpratnē (mamma, tētis un bērni). Aicināti ir visi radi, draugi, paziņas un arī citu klašu komandu līdzjutēji veidot komandas un izmēģināt, ko nozīmē piedzīvojumu sacensības. Ģimenes klase grupās netiek dalīta. Šīs klases sastāvā var būt 2 – 5 dalībnieki. Komandā jābūt vismaz vienam, kurš sasniedzis 18 gadus. Pārējiem dalībniekiem vecuma ierobežojumu vai citu prasību nav.

 

Atstāt savu komentāru