Sabiles ūdeņi izbristi!

16.04.2012.

Piedzīvojuma sacensību Līdzsvars pirmais posms dalībniekus aicināja uz Sabili, lai izbaudītu pavasara upju ūdeņus un atsvaidzinātu savu piedzīvojumu garšu.

Siltais laiks bija aizkavējies precīzi uz vienu dienu, bet tas nemazināja piedzīvojumu alkstošo dalībnieku atkalredzēšanās prieku un pacilāto noskaņojumu.

Kā pirmie uz starta stājās Sporta klases dalībnieki, mazliet samulsuši un samiegojušies to no malas noraudzījās mazie piedzīvojuma meklētāji, kuri pavisam drīz steidzās panākt Sporta klasi. Tautas klase šoreiz varēja pagulēt mazliet ilgāk.

Kā jau organizātori bija solījuši šogad katrā posmā tiks vairāk izcelta kāda disciplīna un pirmajā posmā tās bija laivas. Sporta klasei bija jāpievar ne tikai Abavas rumba, bet arī straujā Imula, kura nevienu vien komandu izpeldināja. Tautas un Ģimenes klasēm laivu brauciens bija mierīgāks, kaut Abavas rumbā arī Tautas klases komandas pamanījās piesmelt laivas. Iepriekšējās nedēļas saule bija labi pastrādājusi un ceļi velo posmos bija ātri braucami, un ja vēl konkurenti ir redzamības attālumā, tad velo pomu ātrums jau ir pat velo sacensību cienīgs.

Kamēr Sporta un Tautas klase cīnījās ar upēm un velo posmiem, Ģimenes klase jau sarindoja Annu, Daci un Pēteri pareizā secībā, lai Pedvāles parkā atrastu kontrolpunktus un trauktos uz finišu pēc balvām, jo arī šogad Ģimenes klases visas komandas tiek pie pārsteiguma balvām.

Tautas klasē viss izšķīrās finišā un var teikt sprinta distances sprinta spurtā uzvaru izcīnīja jauktā komanda LMP ar Inesi, Jāni un Ediju sastāvā, aiz sevis atstājot puišu komandu Fizio. Kā teica Inese:"Visu laiku bija jāskrien un jābrauc, atslābt nevarēja ne mirkli, pat laivā nevarēja atpūsties".  Kā trešie finišēja komanda Mežā galvenais, kuri, rokas stiepiena attālumā( 9 sekundes), apsteidza Tētukus.

Sporta klasē savu meistarību nodemonstrēja pieredzes bagātie piedzīvojumu sacensību "veterāni"  - Guntars un Raimonds, ar daiļā dzimuma pārstāvi Lāsmu. Ja vēl pirms laivu posmu viņi bija tikai ceturtie, tad finišā otrās vietas komanda Līksna atpalika jau par divdesmit minūtēm. Jāatdzīst, ka otrie finišēja vīri no Tumšajiem mežiem, bet nopelnīja sodu un līdz ar to viņiem posmā trešā vieta. Uzvarētāji tika pie balvām no High5, Gutta, Laima, OS veikals, Mollers un LMP.

Kā atdzina sacensību dalībnieki - posms bija ātrs un salīdzinoši īss, bet tas bija tieši tas, kas vajadzīgs, lai ieskrietos visai sezonai. Nākamais posms jau 26.maijā Ērgļos.

 

Tiekamies Līdzsvarā!

 

 

Atstāt savu komentāru