Rudens Līdzsvars Raiskumā.

01.10.2012.

Zelta rudens jau nemanot piezadzies un iekrāso mūsu ikdienu košās krāsās. Vidzeme šai gadalaikā ir viskrāšņākā, un tāpēc mēs - Līdzsvars komanda, Jūs aicinām uz Raiskumu.

Sacensību centrs būs Raiskuma speciālajā internātskolā.  Visi starta laiki atbildīs nolikumā minētajiem, tas ir, sporta klase kā pirmā dosies distancē pulksten 10.00, tautas klase – 12.00, bet ģimenes klase – 13.00. Atšķirībā no nolikuma tiek samazināts kontrollaiks par vienu stundu, tātad visām klasēm kontrollaiks 19.00, jo rudens tumsā mežā nebūs diez ko omulīgi.

Apvidus ļoti skaists. Cēsu puses kalni un lejas, Gauja, tīrais priežu mežs Raiskuma un Kvēpenes pusēs. Šoreiz vairāk tiks nodarbinātas kājas, bet velo pārsvarā pa labiem meža ceļiem. Esiet uzmanīgi - meži pielijuši un līdz ar to saknes slidenas. Cēsu puse ir īpaši bagāta ar orientēšanās kartēm, līdz ar to būs dažādu veidu orientēšanās uzdevumi dažādās kartēs, kā arī vairāki virvju speciālie uzdevumi. No lietām iesakām – lukturīti, odometru, labu rakstāmo, lineālu un ja komanda dalīsies, tad katram kompasu.

Neaizmirstat numurus un labu garastāvokli, jo noslēgumā balvas un kliņģeris.

Tiekamies!

 

 

Atstāt savu komentāru