Pēc 3 dienām Līdzsvars!

09.09.2014.

Kā  jau ierasts, Līdzsvars rudenī ir atrodams skaistajā Vidzemē -  ar izteikti kalnaino reljefu, ko vēl skaistāku padara rudens krāsas. Ar lielu nepacietību  gaidīsim mūsu satikšanos - 13. septembrī Priekuļu vidusskolā, kur tiks izvietots sacensību centrs, un,  kur sākot no plkst. 12, notiks komandu reģistrācija. 

Svarīgākais par pašu sacensību norisi.

 

Visi sacensību laiki atbilstoši nolikumam. Atgādināsim, ka sacensību  starts Tautas klasei plkst.14, Sportam plkst. 15 un Ģimeņu klasei plkst. 15:30

 

Distanci esam plānojuši tā, ka atgriešanās sacensību centrā nav paredzēta, lai gan distances vidusdaļā  dalībnieki pārvietosies netālu no sacensību centra un ja nepieciešams,  izmetot 5km līkumu,  varēs tikt pie sausa zeķu pāra . Sacensību laikā kāju posmos būs iespēja sajust gan pilsētvidi, gan Vidzemei raksturīgo reljefu. Staigāšana pa lauku ceļiem un pļavām nav īpaši paredzēta, tomēr būs iespēja izbaudīt skaistu un vietām arī skarbu mežu. Esam paredzējuši, ka gan Sporta , gan Tautas klasei būs grūti veikt distanci ar sausām kājām, tāpēc noteikti noderēs lieks zeķu pāris. Sporta klasei vairākas reizes nāksies šķērsot upes, kuru dziļums vietām ir pāri jostasvietai, tomēr peldēšana nav ieplānota.

 

Pārvietošanās ar velosipēdiem pārsvarā paredzēta pa labi braucamiem meža ceļiem un takām, esam centušies pēc iespējas izvairīties no asfalta un lauku grantētajiem ceļiem. Lai arī ceļi labi braucami, lietus var izdarīt savas korekcijas  un krietni apgrūtināt pārvietošanos. Velosipēdu nešana un stumšana būs tikai dažas vietās un vairāk būs atkarīga no izvēlētās stratēģijas un arī veiksmes.

 

Tautas un Sporta klases komandas sagaida arī laivu posms, kas var izrādīties  izaicinošākais šajās sacensības. Visiem šajā disciplīnā nāksies krietni papūlēties. Sporta klasei vēl jo īpaši, jo posms notiks naktī.

 

Kā jau ierasts, pozitīvajai  Ģimenes klasei viss mazliet vieglāk un īsāk, cik nu tas iespējams Vidzemes kalnos un mežos. Distancē pavadītais laiks būs atkarīgs no dalībnieku iespējām un sportiskā gara. Lieka mērcēšanās un laivu posms šoreiz ģimenēm izpaliks, taču distancē esam paredzējuši uzdevumus, kuros ļoti cītīgi darboties vajadzēs tieši bērniem.

 

Vēl neliels atgādinājums sagādāt ūdensdrošus rakstāmos, katrā komandā vismaz divus, un uz velosipēda noderēs arī attāluma mērītājs (odometrs).

 

Uz satikšanos Priekuļos!

2 komentāri:
 • Armands
  12.09.2014 10:52

  Vai Ģimenes klasē arī odometrs būs nepieciešams, vai varēs iztikt?

  Izskatās, ka sestdien Priekuļos būs kārtīgi ģimenes svētki!!! Tas priecē...

 • Juris (Līdzsvars)
  12.09.2014 11:38

  Ģimenes klasei šoreiz būs ļoti grūti bez odometra.

Atstāt savu komentāru