Pavasaris Nītaurē!

07.05.2013.

Saulaini sveicieni visiem piedzīvojumu meklētājiem. Šogad piedzīvojumu sacensības Līdzsvars aicina Jūs uz netālo, bet mazliet mežonīgi skaisto Nītauri.

Sacensību centrs atradīsies Nītaures vidusskolā. Tā kā Nītaure ir mazpilsēta ar savu šarmu, tad jārēķinās, ka skolā duša ir tikai viena puišiem un viena meitenēm. Bet ... kā jau teicām -  mazpilsēta. Tikai 500 metrus no skolas atrodas Nītaures publiskā pirts, kuras saimnieks ir gatavs mainīt darba laiku, lai tikai Jūs būtu apmierināti.

Par pašu distanci.  Starts, kā arī visi laiki būs tādi, kā nolikumā.  Apvidus mežonīgi skaists. Daudz izcirtumu, bet ir arī ļoti skaisti egļu meži. Velo posmi būs ātri, jo pārsvarā ceļi ir jauni un  labi braucami. Vecie meža ceļi aizauguši, jo ļoti daudzas mājas pamestas. Ļoti izmisīgi meklējās laivošanas vietas, bet nekā - Nītaures apkārtnē laivot nav kur. Upes visas aizkritušas ar kokiem, bebri sacēluši aizprostus vienu pie otra. Arī mazlie ezeriņi vienā dienā pilni ar ūdeni, citā jau sausi, bet tas nenozīmē, ka kājas nesaslapināsiet, jo vēl 5,maijā dažviet mežā bija sniegs. Sacensībā lieti noderēs rakstāmais, lineāls, kāds papīra gabaliņš un plēvīte, kartes pārzīmēšanai.

 

Tiekamies!

Jūsu Līdzsvars

Atstāt savu komentāru