Meži, meži...skaistie meži, pakalni un lejas!

27.07.2012.

Ak šis nelaimīgais KP 41.... Visām sacensībām, kur uzvaras tiek dalītas uz papīra nevis trasē, ir mazliet rūgtuma piegarša. Un ne jau tikai dalībniekiem, arī mums organizātoriem, jo jāpieņem lēmums, kurš nekad neapmierinās visus, bet lai nu kā, KP41 tagad dzīvo savu dzīvi un visi kopā novēlēsim veiksmi tam, kuram šo KP tik ļoti vajadzēja!

Bet pats posms izvērtās gana spraigs un interesants. Kā pirmie distancē devās sporta klases dalībnieki, lai vecā krievu armijas kartē meklētu upi, bet dabā laivotu pa uzpludinātu ūdenstilpni. Meklētu vecu ZIL automašīnu un rēķinātu vienādojumus.

Kamēr sporta klase meklēja ūdenskritumu, tikmēr uz starta stājās ģimenes klase, kur lieli un mazi, plecu pie pleca pieveica šo, gribētos teikt, grūtāko Līdzsvars posmu. Velo posms ar attapību un meklēšanu,  laivu posms ar gandrīz 3km airēšanu mazos nemaz nebija nogurdinājis, jo mazā Reiņa (no komandas Smilgas) pirmie vārdi finišā bija: „Kad sāksies ballīte…” Un ballīte varēja sākties. Visas komandas tika apbalvotas ar mūsu sponsoru Laima, Gutta, Moller balvām. 

Pa to laiku saņēmām ziņas no trases  - SK 24 komanda - Guntars, Lāsma un Raimonds ir izvirzījušies vadībā un jau dodas tālāk no Embūtes.

Tuvojoties vakaram pie Dzeldas skolas arvien vairāk saradās mašīnas un sportot gribošie Tautas klases dalībnieki.  Kā neapšaubāms favorīts jau no pirmajiem posmiem tautas klasē bija LMP (Jānis, Inese, Edijs) un arī finišu viņi sasniedza pirmie, tomēr šai posmā ļoti lielu soli pretī turpmākām uzvarām spēra komanda pī (Pēteris, Ieva un Sandis), kura distanci bija saplānojusi, bez KP41 un ierindojās godpilnajā otrajā vietā. Kā trešie finiša līniju rīta agrumā sasniedza vīru trio –Sirsnīgie, bet ...iegūtais sods, lika paliest garām gan mix komandu Spararats (Normunds, Mareks un Gita), gan vīru komandu VAI VAI (Madis, Andris, Viesturs).

Tikmēr arī sporta klase jau sasniedza finišu un SK 24 stundas komanda varēja priecāties  par otro uzvaru Līdzsvars posmos (pirmā Sabilē). Par otro vietu, spriežot pēc rezultātiem, bija īsta cīņa, bet domājams, ka drīzāk jau draudzīgs neizšķirts starp Studijabambino.lv (Kaspars, Jānis, Sanita) un Tumšie meži (Jānis, Harijs, Jānis) komandām.  Pēc finiša visus gaidīja garda maltīte Nīkrāces pamatskolā un puiši pat varēja izbaudīt, ierastās dušas vietā, vannu.

Paldies visiem dalībniekiem, kas daudzo vasaras izklaides piedāvājumu klāstā izvēlējās Līdzsvars posmu. Paldies viesmīlīgai Nīkrāces pamatskolai un īpaši direktorei Svetlanai. Paldies mūsu sponsoriem – Everest, Gutta, Laima. LMP, Moller, OS veikals, HIGH 5.

 

Tiekamies Līdzsvarā!

 

p.s. Raja puiši Jūsu godam izcīnītā otrās vietas balva gaida Jūs!

 

4 komentāri:
 • Schmitz
  27.07.2012 20:13

  Jā vanna bija forša :))) Un man vēl viens jautajums, vai starpfinisos nevar nolikt vienu atzīmēšanās vietu, kur varētu iečekoties ienākot un izejot, lai starplaikus starp lielajiem posmiem varetu manīt. Viņiem pat nevajadzētu būt kā obligātiem, bet tikai pašu intereses pēc, cik katra posmā laiks pavadīts :) .

 • Noro
  27.07.2012 22:36

  Hm, nu tā jau gan nebija, ka Tautas klasē kā trešie finišu sasniedza "Sirsnīgie" ;) Tie bija brašie spararatieši! :))

 • L.
  28.07.2012 10:22

  Cīņa par 41 KP, gan trasē gan uz papīra, ar laiku aizmirsīsies, bet neaizmirstamie iespaidi paliks!

 • RajA kapteinis
  30.07.2012 11:56

  Ooo, balvas :) Man ir plāns kā tās dabūt, bet ja nesanāks, tad pieturiet lūdzu tās līdz nākamajam posmam. Mēs būsim :)

  p.s. posms bija superīgs :)

Atstāt savu komentāru