Lielie un mazie Nītaurē

14.05.2013.

     Piedzīvojumu sacensības Līdzsvars pirmo pavasara posmu aizvadīja ļoti draudzīgajā un izpalīdzīgajā Nītaurē. Patīkami pārsteidza Nītaures cilvēku  – Nītaures skolas darbinieku, zemju īpašnieku, un vietējo iedzīvotāju pozitīvisms.  Tagad, kad norimušas pirmās emocijas, ir saglabājusies lieliska pēcgarša, un mēs ceram, ka tā ir arī Jums.      
 

 Kā jau ierasts, pirmie distancē devās sporta klases dalībnieki, tiem sekoja tautas klase. Dalībniekiem uzreiz bija jāsāk ar komandas sadarbību un karšu rēbusiem, lai tālāk dotos apskatīt pavasara pirmo zaļumu laikos un Nītaures mazliet mežonīgos mežus.

Mazliet bijām samānījušies par laivām, sakot, ka viņu nebūs... Laivas bija, tikai šoreiz ne to tradicionālajā pielietojumā. Laivas veidoja, kādam vienkārši pārvaramu pontona tiltu, citam pirmo pavasara peldi.

Pa Nītaures puses putekļainajiem ceļiem mājup ceļu atrada visas komandas bet uzvaras laurus Sporta klasē vīru grupā šoreiz plūca komanda GANDRS  - Uldis, Atis un Ivars. Pašiem par lielu pārsteigumu otro vietu ieguva LĪKSNA – Artūrs, Uvis, Arturs, aiz sevis uz trešā pakāpiena atstājot komandu RajA – Rihards, Jānis, Gatis.

Sporta klases komandā, kur vismaz vienai jābūt daiļā dzimuma pārstāvei, uzvarēja komanda Madmen – Jānis, Guna, Guntars. Otrie finiša līniju šķērsoja UNDA – Aiva, Juris, Arvīds. Trešie pieredzes bagātie SK24 stundas – Raimonds, Lāsma un Salvis. Tautas klasē stiprākie vīri – Kailie Bebri (Māris, Renārs, Gatis), Sirsnīgie (Valdis, Juris, Normunds) un Profiņi ( Agris, Gatis, Mārtiņš). Savukārt tautas klases jauktajā grupā pirmais trijnieks – LMP (Jānis, Linda, Edijs), Spararats (Normunds, Mareks, Ieva) un vienmēr smaidīgie jelgavnieki Pašiem prieks (Uldis, Gita, Anatolijs).

Savukārt pa starpu starp milžu cīņām, pie skolas nemierīgi dīdījās mazie piedzīvojumu meklētāji. Mazo censoņu cīņas sparu un azartu var tikai apbrīnot. Ja starta uzdevumā mazie piedzīvojumu meklētāji vēl slēpās vecākiem aiz muguras, tad jau distances beigu daļā visiem lika skaidri manīt, kurš komandā ir galvenais. Viņiem nebija par grūtu ne 15 km ar velo, ne laivu posms, un ar prieku viņi metās šķēršļu joslā. Mums ir prieks un lepnums par visām ģimenes klases komandām.  Un pie balviņām no Moller, Fazer, LMP arī tika visi.

Vēlreiz vēlamies pateikties visiem dalībniekiem, kas 11.maijā nepalika mājās un devās uz Līdzsvaru.  Īpašs LIELAIS Paldies – Nītaures vidusskolas direktoram, saimniecītēm, apkopējai, kurinātājam, Nītaures vietējiem iedzīvotājiem, mūsu atbalstītājiem Moller’s, High5, LMP, Fazer un OS Veikals. Paldies arī Pēterim, Dagnim, Jurim un Jāņa Sēta par kartēm, foršajai Strogonovu ģimenei par fotomirkļiem un protams dalībniekiem.

 

 Tiekamies!  

2 komentāri:
  • Uldis
    15.05.2013 13:03

    Vispār jau 'Uldis', nevis 'Ūldis'

  • Bebrs
    15.05.2013 14:27

    Vispār jau bebri, nevis brieži :D

Atstāt savu komentāru