LĪDZSVARS ZIEMA 2013. Papildināts 08.02.

20.01.2013.

Piedzīvojumu sacensības Līdzsvars šogad sāksies ar Ziemas posmu, kas 23.februārī notiks slēpošanas un biatlona bāzē „Smeceres  sils”, Madonā.

Ziemas sacensību dalībniekiem piedāvājam divas klases - garo un īso. Garajā distancē būs jāpavada 8 stundas, un tā piemērota visiem sportot gribētājiem un baudītājiem, kam slēpes nav tikai lieks traucēklis pie kājām. 

Īsajā distancē būs jāpavada 4 stundas, un šeit savus spēkus varēs pārbaudīt gan tie, kas varbūt nejūtas droši ziemas apstākļos, gan tie, kuriem distanču slēpes nav mīļākais pārvietošanās līdzeklis, kā arī  ģimenes ar bērniem.

Distance tiks veidota pēc rogaininga principa, kur noteicošā būs savākto punktu summa. Sacensības sastāvēs no atsevišķiem posmiem. Katra posma veikšanai būs konkrēts laiks, kurā jāsavāc pēc iespējas vairāk punkti. Posmos, kuros būs jāpārvietojas ar kājām visu slēpošanas inventāru (slēpes, nūjas, slēpjzābakus un planšetes) varēs atstāt starpfinišā. Slēpošanas posmi tiks veidoti tā, lai vartu brīvi slēpot  nevis brist  pa mežu vai nest slēpes rokā. Tā kā tieši nedēļu pirms Līdzsvars sacensībām šajā apkārtnē norisināsies Pasaules junioru, veterānu un Eiropas čempionāts orientēšanās ar slēpēm,  slēpošanas trašu tīkls būs gana plašs un daudzveidīgs.

Visu svarīgāko informāciju, noteikumus un laikus esam apkopojuši nolikumā - PIEDZĪVOJUMU SACENSĪBU LĪDZSVARS ZIEMA 2013.

Pieteikšanās jau atvērta.

Papildus informācija (08.februāris).

1. Sacensību centrā varēs iznomāt slēpes. Pilns komplekts (slēpes + zābaki + nūjas) Līdzsvars dalībniekiem maksās 5Ls. Interesantus lūgums pieteikt slēpes laicīgi pa telefonu 29470770 (Gints);

2. Smeceres Sila bāzē būs iespējams palikt pa nakti. Par cenām un brīvajām vietām zvaniet 26396032 (Gunārs). Citas nakšņošanas iespējas meklējiet http://www.madona.lv/turisms/lv/?s=1271029168&ln=lv;

3. Dienu pēc Līdzsvars sacensībām, Smeceres silā notiks Tautas slēpojums „Madona”. Lieliska iespēja pagarināt sportiskās brīdienas visiem, kam 8h mačs būs licies par īsu.

 

Tiekamies Līdzsvarā!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

6 komentāri:
 • Mārtiņš
  20.01.2013 23:21

  Vai tiešām nebūs neviena pasēžama posma- t.i. pavisam bez velo? Tikai slēpes un kājas?

 • Anatolijs
  21.01.2013 10:40

  Vai ir zinami aptuvenie km slepem un kajam?

 • Juris (Līdzsvars)
  21.01.2013 16:51

  Kājas / slēpes sadalījums laika izteiksmē būs diezgan līdzīgs. Aptuvenie attālumi garajai 8h distancei - 15km kājas un 25km slēpes. Bet tie ir ļoti aptuveni un lielā mērā būs atkarīgi arī no laika apstākļiem, sniega daudzuma.

  Atgādinām, ka šoreiz sacensību pamatā ir rogaininga princips, kur noteicošais ir savākto punktu skaits. Tādējādi katras komandas distances garums būs atšķirīgs un atkarīgs no izdarītās izvēles.

 • Schmitz
  25.01.2013 23:44

  Ja jau gribas sēdēt, var ņemt līdzi ragaviņas, un palūgt lai kāds pavelk :PPP

 • Edžss
  05.02.2013 15:02

  Kas būtu domāts ar "brīvi slēpot"? Varētu būt tā, ka visa slēpošanas distance veicam ar slidsoļa slēpēm (protams pieņemot, ka trases kvalitāte saglabājās esošā ) vai labāk tomēr klasika? vai trase tiks "atsvaidzināta" ja tomēr būs sasnidzis līdz liktenīgajam datumam?

 • Juris (Līdzsvars)
  05.02.2013 16:43

  Iesaku izvēlēties slidsoļa slēpes. Liela daļa no slēpošanas posmiem būs Smeceres silā, kur pēc nedēļas sāksies ziemas orientēšanās Eiropas čempionāts. Tur kopējais trašu tīkls būs aptuveni 50km. To, cik trases būs braucamas 23.februārī, ir grūts jautājums. Lai atsvaidzinātu 50km, mums nav resursu, bet lielās špūres būs izbrauktas.

  Tomēr visu distanci, īpaši 8h dalībnieki, slidsolī neizbrauks. Būs nedaudz arī jāpabrien. To, cik daudz jābrien un jāšļūc klasikā, būs atkarīgs no komandas izvēlētās stratēģijas, attapības un arī laika apstākļiem.

Atstāt savu komentāru