Līdzsvars trešās sezonas noslēgums.

18.10.2013.

Līdzsvars trešā sezona ir aizvadīta. Vienam tā atklāja vēl neredzētas vietas, citam – pašam savas spējas. Arī mums, Līdzsvars komandai, 2013.gada sezona izrādījās pārbaudījumiem pilna, tomēr ceram, ka mums izdevās jūs pārsteigt un sagādāt piedzīvojumus gan ķermenim, gan prātam. 

Šī sezona izskanēja Straupē, un bija patiess prieks, ka, neskatoties uz rudenīgi mainīgajiem laika apstākļiem,  pēdējais gada posms pulcēja kuplu dalībnieku skaitu visās sacensību grupās.

Sporta un Tautas klasēs parasti priekšplānā izvirzās sacensības gars, tikmēr Ģimenes klases dalībnieki nebeidz pārsteigt ar savu spēju izbaudīt sacensību noskaņu. Arī šoreiz - skaistajā Straupē. Patiess prieks, ka Līdzsvars Ģimenes distances filosofijai – saturīgi un ar baudu pavadīt brīvdienu kopā ar bērniem - ir tik daudz lielu un mazu atbalstītāju. Un kā ierasts, finišā uzvarētāji vienmēr ir visi.

Abās lielajās klasēs jau no pirmajiem metriem izvērtās spraiga sacensība gan par posma uzvarētājiem, gan visas sezonas kopvērtējumu. Šoreiz lai uzvarētu, komandām bija daudz jādalās, jādemonstrē komandas saliedētība uzdevumu un posmu veikšanā. Galva nedrīkstēja sareibt labirintā un bailes bija jāpārvar virvju uzdevumā.

Visveiksmīgāk Sporta klasē ar to tika galā komanda MySport vīru klasē un komanda Madmen mix klasē. Otrās vietas ieguva – Gandrs un SK 24 stundas, savukārt trešās – LūzerX un Ekipējuma pārbaude.

Tautas klasē uzvaru svinēja – LMP mix klasē un Kailie Bebri vīru konkurencē, aiz sevis atstājot  - Spararatu un Riepu dzinējus, bet trešajā vietā –Super komanda un Sirsnīgie.

Par  lielu atbalstu paldies gribam teikt ļoti izpalīdzīgajiem straupēniešiem Aijai Alksnei (Straupes sporta centrs) un Ligitai Krūmiņai (Straupes pamatskola). Paldies viesmīlīgajiem Kalnozolu saimniekiem – Aigaram un Indrai Abzaloniem – par uzņemšanu savā sētā, gardo tēju un medu. Paldies Braslas zivjaudzētavas direktoram Jānim Balodim.

Liels paldies ari visiem mūsu sponsoriem, kas atbalstīja visas sezonas garumā - LMP, Fazer, Moller’s un OS Veikals.

Un vislielākais paldies Jums - mūsu mīļie, pozitīvie un saprotošie dalībnieki!

Tā kā mēs esam Jums parādā apbalvošanu, tad ceram ar Jums tikties vēl šogad! Staupes posma un kopvērtējuma apbalvošana rīkosim 24.oktobrī, plkst. 19.00 Birojnīca telpās (Rīga, Dzirnavu iela 84/2). Laipni lūgti visi Līdzsvars laureāti un draugi!

Jūsu Līdzsvars!

2 komentāri:
  • A.
    18.10.2013 14:44

    Vai tas ir iekšpagalmā un no kuras puses var ieiet?

  • Juris (Līdzsvars)
    18.10.2013 22:42

    Birojnīca atrodās Berga Bazāra iekšpagalmā. Vistuvāk sanāk, ja iet no Dzirnavu ielas. Te maziet sīkāka karte: http://www.bergabazars.lv/lat/offices/?v=109

Atstāt savu komentāru