LĪDZSVARS - piedzīvojums ķermenim un prātam.

07.03.2011.

Uzrunājam aktīvus un pozitīvi domājošus cilvēkus, kam nav svešas piedzīvojumu alkas un kas vēlas tās realizēt. Piedāvājam jaunas piedzīvojumu sacensības Līdzsvars. Mūsu moto ir „Piedzīvojums ķermenim un prātam”, tāpēc tās būs ne tikai izaicinājums fiziskajai sagatavotībai, bet arī pārbaudījums  zināšanām, atjautībai un komandas sadarbībai. Šīs sacensības  būs pa spēkam gan iesācējiem, gan aizraujošas cilvēkiem, kuri tiecas sevi saukt par profesionāļiem šai jomā. Līdzsvara veidotāju komanda vēlas  jums parādīt Latvijas skaistākās pilsētas un lauku ainavas, kopīgi izzināt neskartas un neredzētas vietas, kā arī apmeklēt noslēpumainus objektus. Mēs esam pārliecināti, ka neaizmirstamus piedzīvojumus var gūt arī tepat - Latvijā.

Piedzīvojumu sacensībām Līdzsvars būs pieci posmi. Trīs no tiem - „vienas dienas sacīkstes”, kuru garums paredzēts 4-10 stundas, un divi vidējā garuma posmi - 10–16 stundas. Īsie posmi notiks Latvijas vidienē, salīdzinoši tuvu Rīgai (30 – 120km). Tie būs pa spēkam gan iesācējiem, gan aizraujoši pieredzējušiem dalībniekiem. Savukārt garie posmi būs kā nākošais solis klasisko - 24stundu sacensību virzienā un vairāk domāti tiem, kas piedzīvojumu sacensībās ir piedalījušies kaut vienu reizi. Šie posmi atšķirsies no „vienas dienas sacīkstēm” ne tikai ar  garumu, bet arī ar to, ka liela daļa no sacensībām tiks pavadīta naktī. Nakts piedzīvojumu sacensībām dod papildus emocijas un pārbaudījumus. Šiem posmiem ir izvēlēti īpaši interesanti apvidi, kā arī iekļauti papildus speciālie uzdevumi.

Bez klasiskās tautas un sporta klases, ir izveidota arī Ģimenes klase. Šīs klases distance ir plānota, lai tajā būtu interesanti gan pieaugušiem, gan bērniem, jo noteicošais nebūs spēks un ātrums, bet gan atjautība un izveicība. Ģimenes klases distance būs pa spēkam jebkuram iesācējam un būs kā laba iepazīšanās ar piedzīvojumu sacensībām. Dalībniekiem būs iespēja apmeklēt arī vairākus Sporta un Tautas klases kontrolpunktus, un tā būs laba izdevība arī līdzjutējiem aizraujoši pavadīt brīvo laiku.

Lai arī īpaša vērība tiks pievērsta sacensību distancēm un uzdevumiem, mēs rūpēsimies arī par augstu organizatorisko, tehnisko un servisa līmeni. Visiem dalībniekiem tiks nodrošināti mitrumizturīgu karšu komplekti, pēc sacensībām būs iespēja gan nomazgāties, gan paēst. Sacensību uzvarētāji saņems balvas. Strādāsim arī pie tā, lai dalībnieki varētu savlaicīgi uzzināt rezultātus, aplūkot sacensību foto un video materiālus.

Visas vasaras garumā mēs centīsimies veidot Līdzsvaru tādu, lai sacensību dalībnieki justu gandarījumu par piedalīšanos un pirmie vārdi finišējot būtu: „Jā, es to izdarīju”, bet pārbraucot mājās  – „Es gribu vēl”.

Vairāk informāciju par sacensībām meklējiet nolikumā.

Karte.

 

Atstāt savu komentāru