Līdzsvars Carnikavā

30.07.2013.

Sveiciens, visiem Līdzsvars dalībniekiem, kā arī komandu atbalstītājiem un līdzjutējiem! Atgādinām, ka šodien, 30.jūlijā, vēl ir pēdējais brīdis, lai pieteiktos brīnišķīgam nakts piedzīvojumam jūras un arī Rīgas tuvumā.

Tiem, kas vēl nespēj izšķirties, kur pavadīt šo nedēļas nogali, kā arī tiem, kas jau alkst sajust piedzīvojumu garšu Carnikavā, informējam, ka Līdzsvars organizatori būs priecīgi Jūs redzēt 3.augustā, jau agrā pēcpusdienā Carnikavas skolā, kur būs ierīkots sacensību centrs. Esam parūpējušies, lai pēc finiša netrūktu ne siltais ūdens, ne brokastis, ne ūdens duša velosipēdiem.

Distancē komandas dosies atbilstoši nolikumam, proti, sporta klase plkst.15:00, ģimenes klase plkst.16:00, bet tautas klase - 20:00. Kapteiņu sanāksme, kā jau ierasts, pusstundu pirms starta šāviena.

Lai sacensību laikā izpildītu visus uzdevumus, šajā posmā katrai tautas un sporta klases komandai ir jāparūpējas par papildu obligāto ekipējumu – fotoaparātu (der arī telefona kamera), kompasu ar grādu iedaļām, 3 tālruņiem (mitrumizturīgos maisiņos) un mitrumizturīgiem rakstāmajiem. 

Ņemot vērā tik pazīstamo Carnikavas apvidu, distances plānotāji ir centušies veidot distanci tā, lai sacensību dalībniekiem būtu pietiekami daudz vingrinājumu gan ķermenim, gan prātam. Sportistus sagaida apvidus ar kāpu reljefu, gariem un īsiem ceļiem, aizaugušām taciņām, padomju militāro mantojumu un ekonomiskās veiksmes sekām. Distance sastāvēs no Līdzsvars dalībnieku jau iecienītām disciplīnām, kā, piemēram, dažādu ūdenstilpņu šķērsošana, velo leģenda, orientēšanās kāpu zonā. Iespējams, ka smagākais šoreiz būs izšķirties par pareizo karšu un ceļu izvēli atsevišķu posmu pievarēšanā.

Uz tikšanos Carnikavā 3.augustā! 

Atstāt savu komentāru