Ērgļi jau šo sestdien!

23.05.2012.

Tātad jau šo sestdien tiekamies Ērgļos pie vidusskolas. Iepazīstināsim vai liksim atcerēties Jums par  latviešu kultūru un tradīcijām.

Posmā ļoti svarīgs būs komandas darbs, jo veicot distanci Jums, papildus pedāļu mīšanai un kāju vicināšanai, būs jāpilda krustvārdu mīkla, kurā atbildes uz jautājumiem varēs saskatīt dabā (priekšzināšanas nav nepieciešamas).

Reģistrācija atvērta jau sākot no pulksten 13.00. Visi starta laiki atbilst nolikumam. Reģistratūrā Jūs saņemsiet Starta paku. Starta pakā atradīsiet visu nepieciešamo veiksmīgam piedzīvojumam, kā arī dalībnieku anketu, kuru jāaizpilda un līdz attiecīgās klases startam jānodod reģistrācijas meitenēm. Ievērībai, komandas, kas pirmoreiz startē Līdzvarā, Starta pakā saņems arī dalībnieku numurus. Tās komandas, kuras pie mums ir  jau viesojušās – neaizmirstiet numurus paņemt no mājām. Atgādinām, ka Si kartes aprocēm jābūt aiztaisītām ap roku visu distances laiku un tikai finiša tiesnesis viņu drīkt Jums noņemt.

Visām grupām veloparks atradīsies pie skolas, tātad sacensību centrā. Kājas nāksies saslapināt visiem, arī pašiem mazākajiem, peldēt gan vajadzēs tikai dažiem. Skaitļos tas izskatīsies apmēram šādi - Sporta klasei – ar velo 80km, kājām- 25 km; Tautas klase – velo – 55km un kājas ap 15 km; Ģimenes kalsei – velo 15km (pa ļoti labu segumu), kājas ap 5 km. Velo distances garums arkarīgs no tā kādu pieeju Jūs izmantosiet velo leģendai. Veloleģendā visām klasēm ieteicam odometrs, bet var iztikt arī bez tā.

Tautas un sporta klasei šis posms ir garais nakts posms un līdz ar to rūpīgi jāpārdomā par papildus pārtiku un ūdens rezervēm, kā arī lukturīti ar rezerves baterijām. Neaizmirstiet arī savu riteni aprīkot ar atstarojošiem elementiem. Noteikti iesakām paņemt kādus līdzekļus pret odiem, jo viņu ir un ir daudz. Ja kādam nav bijis laika visu sagādāt laicīgi vai vienkārši paļaujaties uz mums, tad protam visu – gan želejas un batoniņus, gan pretodu līdzekļus un pat galvas lukturus varēsiet iegādāties sacensību vietā. To visu mums laipni piedāvā mūsu sponsori OS veikals un HIGH5.

 

Tiekamies Ērgļos!

8 komentāri:
 • Noro
  23.05.2012 17:24

  Mjā, odu šogad daudz. Varbūt kāds var ieteikt iedarbīgu pretlīdzekli?

 • A.
  23.05.2012 18:48

  Pagājušo gadu lietoju šitos, diezgan iedarbīgi. Airosols 8h, smēre 12h http://ejuz.lv/insekti

 • Mareks
  23.05.2012 20:50

  Vai pareizi sapratu, ka būs tikai kājas un velo un nebūs speciāla laivu vai peldēšanas posma?

 • Noro
  24.05.2012 11:15

  Paldies, būs jāiegādājos to pretmošķu līdzekli. Ērtāk droši vien aerosolu?

  Kāds šobrīd ir ceļš caur Kangariem un Suntažiem uz Ērgļiem? Nav baigā "trepe"? It kā jau negribas raļļot ar busu, piekrautu ar velosipēdiem, pa grants ceļu, bet sanāk krietni tuvāk :)

 • es
  24.05.2012 12:05

  No Suntažiem uz ērgļiem ir ļoti maz grants palikusi:)

 • A
  24.05.2012 12:13

  Braukšanas ierobežojumi Rīga - Ērgļi remontu dēļ. http://www.lvceli.lv/LV/?i=100

 • Noro
  24.05.2012 13:50

  Plānojot ceļu uz Ērgļiem, varēs patrenēties veloleģendai :)

 • Juris (Līdzsvars)
  24.05.2012 23:19

  Jā - laivas šoreiz nebūs, virves tikai ģimenei. Šoreiz uzsvars uz orientēšanos, uzmanību, attapību, stratēģiju, purvu un nakti.

  Pirms nedēļas ceļš caur Kangaru kalniem bija labs. Lai arī diezgan daudz pa granti, braukt varēja labi.

Atstāt savu komentāru