Dzelda+Embūte=Vaiņode

18.07.2012.

Šoreiz pirms sacensībām mazliet sajauksim Jums galvu ar vietvārdiem, jo posms saucas Vaiņodes, distance vīsies pa Dzeldas un Embūtes apkārtni, bet sacensību centrs atradīsies Nīkrāces pamatskolā. Bet nesatraucaties, tā ir tā pati Dzelda, kurā pēc 2005.gada datiem ir 380 iedzīvotāji.

 

Sacensību centrā Jūs gaidīsim jau no 13.00, bet rēķināties, ka ceļā uz Skrundu ir ceļa remontdarbi un satiksme ir ierobežota. Visi starta laiki ir pēc nolikuma. Distanču garumi mazliet atšķirsies no nolikuma, tā sporta klasei būs – 80km velo, 21km kājas, 4km laivas, Tautas klasei - 59 km velo, 14 km kājas, 3km laivas, arī ģimene varēsi izpausties - 17km velo (vieglie), 3.5km kājās un 2.8km laivās. Sporta un Tautas klases iepazīs Embūti ar Livonijas ordeņa pils drupām, pilskalnu, ūdenskritumu un baznīcu. Apvidus ir tehniski sarežģīts un fiziski smags, un tam visam vēl esam pielikuši klāt rēķināmos un intuitīvos uzdevumus, kur Jums lieti noderēs lineāls, papīrs pierakstiem un rakstāmais. Lai atvēsinātu sakarsušos prātus un sagurušos ķermeņus, varēs ik pa brīdim atveldzēties, jo distancē būs vairāki kontrolpunkti, uz kuriem vajadzēs peldēt. Bet tie būs pavisam īsi gabali. Arī laivu posmu varēs nedaudz optimizēt, ja izvēlēsies dažus punktus ņemt peldus, nevis ar laivu. Būs arī mazliet jāpabradā pa mežonīgo upi, tā kā saslapināties varēs un iesakām paņemt līdzi sausas zeķes.

Sacensību centrā varēs nopirkt High5 sporta pārtiku un citu piedzīvojumu sacensību inventāru. Komandas, kas jau startējušas Līdzsvarā 2012 neaizmirstiet mājās numurus. Un pats labākais sabiedrotais ir labs garastāvoklis un drauga plecs.

 

 

Tiekamies!

1 komentārs:
  • A.
    19.07.2012 13:29

    Jauki, tiekamies sestdien.

Atstāt savu komentāru