Forums

Raiskus

 • Jānis
  Atbildēt
  09.10.2012 15:15

  Varbūt kāds ir atradis kreisā īkšķa kompasu kaut kur pie Gaujas salas (13.punkta) vai švakā medību torņa (14.punkts)?

 • Kristīne
  Atbildēt
  08.10.2012 23:02

  Gribēju pateikt lielu paldies komandas Vīksnes vīriem un Edijam par palīdzīgu roku. Man prieks, ka es pazīstu tik jaukus cilvēku, kuri pat sacensību azartā nezaudē spēju citam palīdzēt. Paldies!

 • kkg
  Atbildēt
  08.10.2012 19:17

  Paldies par foršajām PS un mūsu gadījumā - iespēju pieteikties arī pēdējā brīdī. Un vēl - kā būtu ar kādu ziemas posmiņu??? Varbūt?

 • Lāsma
  Atbildēt
  08.10.2012 16:24

  Dīvaini gan, ka visām citām komandām gan SF IN, SF OUT, abi divi bija savās vietās, t.sk. arī starpfinišā pie Gaujas SU...
  Bija viens starpfinišs (neatceros gan, īsti kurš), kur IN un OUT bija izvietoti ne īsti tādā secībā, kādā optimālā veidā dalībnieki iebrauca un izbrauca. Taču nekur jau nav teikts, ka SF kontrolpunktiem jābūt izvietotiem kaut kādā loģiskā kārtībā. Secinājums - rūpīgi jālasa distances apraksts un arī tas, kas rakstīts uz SI stacijām.
  Neatzīmēties un taisīt kašķi, protams, drīkst, bet parasti to dara, ja KP apvidū ievietots neatbilstoši kartei vai arī vispār ir pazudis. Attiecībā uz šo SF2, IN un OUT kontrolpunkti noteikti nebija jāmeklē pēc kartēm un leģendām :))
  Neviens nešaubās, ka Jūsu komanda tur bija un Gaujā arī peldēja ;) Bet kārtība paliek kārtība. Neesat vienīgie, kas uz neuzmanības kļūdu iekrituši.

 • Atis
  08.10.2012 17:48

  Tieši tā jāseko kartei un leģendām:
  SF2 IN leģenda ir "Veloparks", bet tur tā KP NEBIJA.

  Protams, ka šī ir tikai formāla atruna, kurai organizatori nevar iebilst.
  Bija jau vēl vairāki citi faktori kāpēc un kādēļ vajadzēja sākt šo "sūdzēšanos".

 • Atis
  Atbildēt
  08.10.2012 10:27

  Posmiņš pārsteidzoši labs, piestrādāts likās krietni un vēl vairāk. Apvidus arī ļoti skaists. Neiztika arī bez negaidītas nomaldīšanās un traumām, taču tas viss piederēja pie sacīkstes. Arī finišs sanāca ļoti labs, kad izdevās aizmugurē braucošos igauņus tur arī atstāt.
  Lai nešķistu, ka bija ideāli, rezultātu tiesnesis ar prieku pacentās visu sačakarēt, liekot saprast, ka sacensību noteikumi ir izstrādāti, lai vairāk par Ctrl+P rezultātu tienesim nebūtu jāspiež un vispār SportIdent sistēma ir ideāla un bez trūkumiem un dalībnieki sacensībās piedalās lai pielūgtu un kalpotu šai sistēmai.
  Bet paldies par distanci, bija super!

 • hmm
  08.10.2012 11:33

  Cik esmu pamanījis, tad Līdzsvara mačos viens no lielākajiem izaicinājumiem dalībniekiem ir spēt atrisināt visus organizātoru sarūpētos uzdevumus un rēbusus, kā arī precīzi ievērot maršruta aprakstu un apmeklēt vajadzīgo KP skaitu norādītajā kārtībā. Jocīgi, ka komanda nevēlas attzīt savu kļūdu, bet tā vietā mēģina kautko sarunāt ar tiesnešiem, un jūtas aizvainoti, ja viņu pieļautās kļūdas netiek labotas. Pats šogad vienā Līdzsvara posmā aizmirsu atzīmēties SFā, kur vajadzēja pildīt tiesnešu uzdevumu, bez kura tālāk nevarēja atrast nākamos KP. Bija pilnīgi skaidrs, ka mēs tur bijām, bet man neienāca prātā pieprasīt lai mums ar CTRL+C un CTRL+P :) iekopē tās komandas atzīmi ar kuru mēs tur bijām kopā..

Lapa 1 no 4

Atbilde uz:

 • Jānis
  09.10.2012 15:15

  Varbūt kāds ir atradis kreisā īkšķa kompasu kaut kur pie Gaujas salas (13.punkta) vai švakā medību torņa (14.punkts)?

Ierakstīt forumā