Forums

2015.gads

• Aivis
    Atbildēt
    10.07.2015 09:36

Esmu viens no tiem, kas vairāk nosliecas uz 3 cilv. komandu. Tā kā Līdzsvara patreiz nav, tad bija doma šosezon iestartēt kaut 1 posmu XRace (kaut arī tie viņu tagadējie "rēbusi" liekas sviestaini), bet še tev - 2 cilv. komanda. Skaidrs, ka līdz ar to, parādās kaut kāds "mauciena" simptoms, kas manai "riepai" nebūs pa prātam. Ar 3 cilv. komandu tomēr ir vairāk faktoru, kas nosaka sacensību gaitu līdz ar to ir interesantāk.

Pirmssākumos XRace arī bija Jura projekts, tā kā, kaut kāda ņemšanās un striķa vilkšana uz vienu vai otru pusi ir nevietā!
    Cerams ka Līdzsvara komanda mums uzorganizēs kaut 1 maču sezonā ;)

• Jānis
    Atbildēt
    07.05.2015 12:01

Parādijies komandu formāta piedzīvojumu sacensību vakums Latvijā. Žēl bet 2vatā Xrace zūd visa interese startēt. Lai veicas bet ceru ka pārdomās

• Saulcerīte
    Atbildēt
    07.04.2015 23:00

Vērotājam , diezvai paši orientieristi vēlas lai viņu sportaveids kļūst par olimpisko !

• Greenhill
    Atbildēt
    09.02.2015 17:11

Šogad gribējās xRace piedalīties vairāk kā piedzīvojumu sacensībās, neskrienot pa galvu pa kaklu, bet meklējot piedzīvojumus un bija jau atrasti domu biedri šādai aktivitātei, bet jaunais formāts izbojāja šo domu. Ļoti gribētos, lai Līdzsvars atgrieztos ar pāris posmiem klasiskajā komandu formātā. Domāju, ne es vienīgais to novērtētu.

• Novērotājs
    Atbildēt
    28.01.2015 23:27

vai te visi tādi kas ta ienīst cita organizētas sacensības? Ko diez teiksiet kad jums apniks līdzsvars vai kad te bus daudz komandu. Pec analoģijas rakstīsiet jauna projekta komentāros ka kaut kas nepatīk Līdzsvara?
    Ja nemaldos tad xrace bija pirmās sacensības kas tik daudz dalībniekus iesaistīja un kas vispār nodrošināja ka tāda tipa sacensības notiek. Jo piedzīvojumu temats bija beidzies pirms tam (citi noteikti teiks ka ta nav, jo kaut kas ari bija) Diez Juris sacensības netaisa tāpēc ka vinam nepatīk? Vai or citi iemesli?

Paskatīsimies kas notiek ar sportu pasaule? Kurš sporta veids neattīstās/ nemainās? Ari orientēšanās sports ļoti mainās lai tikai tas kļūtu populārāks un pieejamāks. Jo tikai tad tas tiks atzīts ari par Olimpisko sportu.

Bet iespējams ka daudziem tas nav vajadzigs, jo pašiem mainīties ir ārkārtīgi grūti un pieņemt kaut ko jaunu.
    Bet pamēģiniet! Un lai Jurim rodas spēks uzorganizēt vel kādus lidzsvarus.

• :(
    29.01.2015 09:08

Novērotāj, skumji, ka Tev tādas domas un kā vispār var rakstīt ienīst??? Pārlasīju komentārus neviena slikta komentāra par Xrace, tas, ka man arī neder-nepiesaista divu cilvēku formāts, vai tas nozīmē , ka Xrace ienīstu?Nē, es gribu izklaidi,piedzīvojumu nevis sportu. Būtu jauki, ja kādu posmu tomēr Juris ar komadu noorganizētu!

Lapa 1 no 3

Ierakstīt forumā