Forums

Carnikava

 • Linda
  Atbildēt
  11.08.2013 20:18

  Paldies par interesanto Carnikavas posmu! ok, bija neskaidrības. Pazvanījām, precīzējām un devāmies tālāk. Tas piederēja pie piedzīvojuma! Mums patika!

 • vēl par rezultātiem
  Atbildēt
  08.08.2013 15:31

  Šķiet, komandai "Lätsi Lätti" joprojām nav pierēķināts sods par finišēšanu pēc kontrollaika beigām ;)

 • Gatis
  Atbildēt
  08.08.2013 11:14

  Es gribētu novēlēt Jurim un komandai sasmelt spēku, un savu pieredzi izmantot uztaisot vienu vai divas labas un garas gonkas pa gadu. Pat šai varētu pavilkt kontrollaiku līdz 24h, neko īpaši garāku Carnikavas distancē nemaz nevajadzētu.

  X-race tipa maucieni, MTB maratoni u.c. "popkultūra" principā ir cita kategorija, un es personīgi ļoti priecātos, ja Līdzsvars tam nesekotu.

  Paldies vēlreiz, un ļoti ceru, ka arī nākošgad Līdzsvars mums sarūpēs kādu naksnīgu izklaidi.

 • Sandra
  08.08.2013 13:01

  Jā, nu, cik cilvēku tik viedokļu :)))
  Ja vēl īsākus posmus taisītu, tad jau būtu jāsāk domāt, vai vispār ir vērts dienu čakarēt :D

 • Lāsma
  08.08.2013 13:29

  Sandrai. Piebilde par kontrollaikiem vairāk bija tādas "vērotāja no malas" pārdomas par divu klašu nepieciešamību šajās salīdzinoši nelielajās sacensībās.
  Tas, kas patīk mums - ka nav lieli ļaužu bari - nebūt nav izdevīgi organizatoriem.
  Taču atkārtoju - tas ir tikai viedoklis, kā dalībniekam man pilnīgi ok šķiet esošie kontrollaiki.

 • Mareks
  08.08.2013 14:39

  Divas klases nozīmē divreiz vairāk balvu un divreiz vairāk priecīgo komandu :) Pavisam noteikti nevajag pasākumu vienkāršot tā, lai jebkurš no ielas atnākušais spētu pieveikt tautas distanci bez jebkādas gatavošanās gan no fiziskās puses gan arī no zināšanu un prasmju puses, priekš tam domāta Ģimeņu klase un xRace :)

 • Lāsma
  08.08.2013 11:57

  Cik cilvēku, tik viedokļu un vēlmju...

  Manuprāt, 24h + lauciņu veiksmīgi aizpilda Raid, kas pa lielam jau ir klasika ar savu dalībnieku loku. 3 garie mači gadā nav maz, tas nav formāts, kas maucams katru otro nedēļas nogali.

  Līdzsvara "niša", savukārt, ir piedzīvojums gan tiem, kas pa vidam 24h + mačiem vēlas paralēli "nomaukt" arī kādu īsāku gabalu (liela daļa Sporta klases dalībnieku regulāri atrodami arī Raid starta sarakstos), gan dalībniekiem, kam patīk īsāks formāts, taču nepatīk xRace milzu "bari" un "vagoni".

  Viela pārdomām varētu būt divu "lielo" klašu nepieciešamība pie salīdzinoši neliela dalībnieku skaita un Sporta klases dominējošā pārsvara. Varbūt ir vērts par pāris stundām "apcirpt" Sporta klases kontrollaikus un uz tā pamata veidot tikai vienu klasi?
  Savukārt Ģimenes klase izrādījusies par ļoti veiksmīgu Līdzsvara projektu ar lielu piekrišanu un principā bez līdzvērtīga konkurentu piedāvājuma.
  Kopumā - lai gan pašiem šogad nav pārāk veiksmīga sezona, no savas un "SK 24 stundas" komandas puses novēlu Līdzsvaram izturību, gatavojot pēdējo šīgada posmu un plānojot nākošo sezonu.

  Kas attiecas uz posmu skaitu - te ir nozīme gan organizatoru kapacitātei, gan kopējam līdzīgu pasākumu kalendāram - atstāsim to Līdzsvara komandas ziņā!

  Vienu gan gribētos piebilst - ļoti ceram uz atkal vienu līdzīga formāta ziemas posmu!

Lapa 1 no 7

Ierakstīt forumā